Kostar varje bilaga och undertecknare extra?
Flera dokument och undertecknare kan ingå i samma försändelse. Extra försändelser debiteras enligt den plan ni väljer.
Städ & facility service · 250+ medarbetare
Resly inkluderar obegränsat antal interna användare i alla planer. Kostnaden beror på plan, försändelser och tillval. Ni kan jämföra ordinarie priser eller kontakta oss om ett anpassat erbjudande.
Serviceavtal, ändringar och företagets övriga avtal kan signeras i samma tjänst.
Prissidan visar planer, inkluderade försändelser och extra utskick.
Städavtalet och arbetsbeskrivningen kan skickas tillsammans, även med flera undertecknare. Ett separat utskick av ett ändringsdokument är en ny försändelse.
Varje plan har en pott med försändelser och ett pris för extra utskick när potten tar slut. Månads- och årsplaner har olika betalningsperioder och villkor.
Ni med 250+ medarbetare kan bjuda in kollegor efter behov. Personalantalet avgör inte hur många avtalsutskick ni behöver.
Ni kan jämföra ordinarie abonnemang eller kontakta Resly om ett erbjudande för de försändelser ni vill använda.
Om ni vill ansluta ett annat system behöver Resly bekräfta möjlighet, upplägg och kostnad. Befintligt abonnemangs betalnings- och uppsägningsvillkor påverkar också kostnaden under ett byte.
Priset gäller signeringsförsändelser. Återkommande service inom ett avtal är inte i sig nya utskick.
Avtalet och arbetsbeskrivningen kan ingå i en försändelse även när överenskommelsen gäller återkommande städning.
Ett ändringsdokument som skickas separat för underskrift räknas som en ny försändelse.
Skicka underleverantörsavtalet och dess bilagor tillsammans i samma utskick.
Avtal och bilagor kan skickas till medarbetaren och arbetsgivarens undertecknare i en försändelse.
Välj efter hur mycket ni skickar.
Ingår i alla planer.
99 kr/mån
4 försändelser per månad
30 kr per extra försändelse
199 kr/mån
10 försändelser per månad
25 kr per extra försändelse
599 kr/mån
40 försändelser per månad
20 kr per extra försändelse
1499 kr/mån
150 försändelser per månad
15 kr per extra försändelse
Månadsplanerna betalas månadsvis med kort. Oanvända försändelser förs inte över till nästa period.
Varje försändelse kan innehålla flera dokument och flera undertecknare. Inga extra avgifter för BankID, Freja eID eller SMS-signering.
Branding, egen e-postdomän och SSO är tillägg. Se priser eller kontakta oss för en offert på det ni behöver.
Du kan säga upp prenumerationen när som helst. Månads- och årsplaner har olika villkor för uppsägning och återbetalning. Läs villkoren innan du väljer.
Ni ska veta hur dokumenten skyddas, vem som får se dem och vad som händer när ni lämnar.
Reslys drift, databas och säkerhetskopior finns hos Elastx i Sverige. I deras Trust Center kan ni läsa om datacenter, säkerhet och certifieringar.
Grupper och behörigheter styr åtkomsten. Ni kan också kräva att undertecknaren autentiserar sig innan dokumentet visas.
Välj inloggningssätt som passar er. Ni kan också kräva att organisationens användare aktiverar tvåfaktor.
SSO via OIDC finns som tillägg.
Villkoren ger er rätt att exportera dokument under en rimlig period efter avslutad prenumeration. Kontakta oss för att stämma av tidsperiod och praktiskt upplägg.
Ert första signeringsverktyg eller ett byte av leverantör. Börja där ni är idag.
Testa ert vanliga arbetsflöde i Resly och jämför vad som ingår. Flytten av befintliga avtal behöver bedömas separat.
Möjligheten att flytta befintliga avtal beror på era dokument och system.
Prova med ett eget dokument eller boka en genomgång.
Skapa ett konto och prova med era egna dokument. Ni får 5 gratis försändelser och behöver inte ange några betalningsuppgifter.
Snart kan ni utforska tjänsten med exempel från er bransch. AI-stödet kommer att guida er och hjälpa er att få svar på era frågor.
Boka en demo och ta med ett exempel från er vardag. Vi går igenom hur Resly kan passa ert arbete och svarar på era frågor.
Har ni en fråga eller vill bolla ett behov? Ring eller mejla oss så hjälper vi er vidare.
Flera dokument och undertecknare kan ingå i samma försändelse. Extra försändelser debiteras enligt den plan ni väljer.
Nej. De förs inte över. Månads- och årsplaner har olika villkor för betalning, uppsägning och återbetalning. De aktuella villkoren finns på prissidan.
Branding, egen e-postdomän och SSO är tillägg. BankID, Freja eID och SMS-signering har ingen extra avgift enligt prisvillkoren.
Utfallet beror på er användning, tillval och avtalsvillkor. Jämför Reslys plan och extra försändelser med den kostnad ni har i dag.